Jdi na obsah Jdi na menu
 


brendona pete

Decaydance Fest Interview

tu se nachází interview s Ryanem, Alexem Suarezem (Cobra Starship), Mikem Cardenem (The Academy Is...) and Travisem McCoyem (Gym Class Heroes) zákulisí Decaydance Festu v Londýně

preklad kerrang

Zpět k realitě.

Po roku 2006 stráveném ve víru EmoSuperhvězd se Panic! at the disco skrývali v opuštěné částli Las Vegas. Kerrang! se k nim připojil, aby zjistil, o co vlastně šlo.

Napsal: Simon Young
Přeložila: Isiik
Fotky: Paul Harries

Las Vegas se nejmenuje "Město hříchu" jen tak pro nic za nic. Zoufalé a stísněné místo vybudované na základě hamižnosti a nevyplněných snů, gamblerské práva a neustálé pití alkoholu vytvořilo Mekku pro lidi, kteří se chtějí odtrhnout z života, kde tráví v práci 8 hodin, a kteří by rádi vyhráli kopu dolarů.Avšak většina z nich nevyhraje ani šesták. O dobrou zábavu se postarají blikající a zářící transparenty okázale se rozpadajících hotelů. Lehko vám brzy dojde, že tohle město bylo postaveno, aby vás okrádalo o peníze.

Devatenáctiletý bubeník kapely Spencer Smith žije s rodinou 15 minut od bulváru Las Vegas. Jak se blížíme k jejich domu, laciná kasína pomalu vymizívají a uvolňují tak místo pro nádherně udržované předměstské domy. Ohromné naleštěné auta lemují cestu zanechávajíce stín, který dosahuje až na úhledně posečený trávník a dřevěné ploty. V okamžiku to vypadá, jako by "Město Hříchu" bylo milión mil daleko.

ryan a nichole

(Komentář na buzznetu)

Thats not his girlfriend kids! I happen to know both of them. And they are just friends. Although she is all over him whenever they are together, he has said time after time he isn't interested. So dont worry boys and girls. They aren't engaged or together, dont let the photos fool you.

Zhruba: Děcka, to není jeho přítelkyně! Oba je znám. A jsou jen přáteli. Ačkoli se ona na něj lepí, kdykoliv je jen poblíž u ní, říkal už několikrát za sebou, že nemá zájem. Takže se nestrachujte hclapci a děvčata. Nejsou k sobě nijak vázáni. Nenechte se ošálit fotkama.

Interview S Ryanem Rossem

Kytarista P!atd Ryan Ross řekl, že Summerfest minulého roku, byl jedním z nejlepších show, které kdy kapela hrála. A to i přesto, že než vylezli na pódium byli pěkně vytřepaní.

V té době zrovna singl "I Write Sins.." rozpaloval rádia a klip k němu se objevoval na MTV a VHI. Kapela byla v polovině svého turné.


Teď, po roce byli vyzvednuti z pódia U.S. Cellular Connection na prkna Marcus Amphiteather. Narozdíl však od minulého roku jsou ale nyní docela v pohodě.

"Už 3 měsíce jsme nehráli Live show, takže už aby to bylo!" těší se Ryan Ross na letošní Summer Fest. "V Milwaukee jsme hráli 5x nebo 6x, a pokaždé je to lepší a lepší."

Kapela prozatím pracovala na ablu následujícím po "A Fever You Can't...". Kdykoli totiž nějaká kapela uspěje s prvním cd tak, jako třeba Panic! at the disco, vždy je zde podezření, že to bylo jen začátečnické štěstí. A Ross se toho víc než bojí.

"Zajisté, cítíme ten tlak. Hodně lidí říká, že to necítí, a snaží se aby tím nebyli ovlivněni. Jediná cesta, jak to zvládnout je, že se budem opět snažit napsat písně tak, aby se nám líbily a abychom si to užili tak, jako minule."

Ross také připouští, že písně z minulého alba byly dost zvláštní.

"Z hlediska rádií a MTV všechny naše písně byly dost divné. Bylo by těžké snažit se přetvořit myšlenky prvního alba, protože pak by se dalo říct, že "to je to co děláme". Ne, teď to bude jinak. Jinak ale neznamená vždy lépe... ale snad v tomto případě tomu tak bude."

"S našimi videy jsem docela spokojeni. Dostali jsme třeba pro "Sins" hodně nabídek, jako má každá roková kapela, však víte, takové ty klipy ve skadištích, příběhy přerušované záběry kapel... To nás nezajímalo. Chtěli jsem vytvořit něco, co by doopravdy stálo za podívání."

Žádný z členů kapely, která kromě Ryana Rosse (textaře a vedoucího kytaristu) zahrnuje Brendona Urieho (vedoucí vokál), Jona Walkera (baskytarista) a Spencera Smitha, nemá více než 21.

"Nikdy jsem si nemyslel, že procestuju 16 různách zemí dřív, než mi bude 20." řekl Ross. "A taky jsem ani nesnil o tom, že si budu moci dělat, co budu chtít se svým životem dřív, než mi bude 21. Nevím co to je, snad požehnání. Živíme se hudbou -- to už nemůže být lepší."

A výroba hudby - na to se teď kapela v posledních měsících zaměřila. Ale objeví se již výsledek na Summerfestu?

"Pořád se ještě dohadujeme, zda zahrát něco nového, či ne. Já bych to i docela rád zkusil. Máme asi 9 písní kompletně, hudbu, texty.. Teď doděláváme poslední tři nebo čtyři písně."

Narozdíl od předchozích písní, kdy psal Ross vše sám ( pod vlivem knih a filmů), nyní říká, že teď to bylo jinak.

"Pořád píšu všechny texty, ale hudebně už to byla více spolupráce. Píšeme ji dohromady, zatímco minule jsem hodně udělal já jen podle sebe."

Summerfest show bude prý jiná, a to nejen díky hudbě. Marcus Amfitheather je velké místo, 23 000 lidí. Ross to vidí jako výzvu.

"Jsme z toho docela pryč. A chceme zajistit, že to pro fanoušky bude něco speciálního!"

rozhovor s petem a patrickem

1.intervijů :D s Petem a Patrickem:

-Říká se, že Panic vás zastíní!

Pete: Určitě. Myslím, že i tohle je docela pravděpodobná možnost.. Už jsem něco z toho cd slyšel. . Jedna začínala jako na konci filmu, apk se to zhoupne do Beatles z roku 2007. Každý si to prostě musí zamilovat. Mají před sebou náročnou cestu, protože stát se úspěšnými ze dne na den někdy vede k tomu, že se na vás ze dne na den zapomene.

tetovanie

A význam?1

Jsou to slova z písně Diamnonds and Gold od Toma Waitse.

Thin as a dime - tenký jako desetník
Mad as a hatter - potrhlý jako kloboučník (výrobce klobouků)

patd

Patd

ryan ross

9.11.2006 21:06 | Panic! at the disco

Jméno: Ryan

Příjmení: Ross

Věk: 19

Hraje na kytaru, keyboard, a doprovází zpěvěm.

Takže pět oblíbených nahrávek:

third eye blind- self titled
brian wilson-smile
pink floyd-the wall
counting crows-august and everything after
queen-a night at the opera

Oblíbený Website: panicatthedisco.com (nečekaně)

Koho by chtěl nejvíce potkat: Edgara Allena Poea, Jacka rozparovače,a Keiru Knightley

Komu by se chtěl nejvíce pomstít: Santimu, ale už se stalo...

Co očekává od kamarádů, přátel: Čestnost, čestnost...

Práce: Spisovatel.. (hmmm zajímavé... :-D)

Jméno: George Ryan Ross


Ostatní:

- Ryan je jeden ze zakládajícivh členů kapely.
- Ryan má devatenáct a hraje na "vedoucí" kytaru.
- Když měl dvanáct, požádal rodiče o kytaru, jako dárek k Vánocím.
- První píseň, kterou se naučil hrát byla cover-vreze Blinku.
- Ryan se rozhodl odejít zvýšky během prváku.


Hlášky:


"Chci být Spidermanem"

"Chlape..to.. to.. interview se prostě ubírá špatným směrem..."

"Ovesné hrozinky. Snickerdoodles." (viz "Další info o Brendonovi --> Snickerdoodles")

"Tak to je úplně mimo mísu."

"Nové boty. Takhle píšeme naše debilní songy. Dostanu nové boty a jsem fucking happy"

"Po tomhle mě zastřelí. "


"Jo, učíme se rychle.. Jak že se jmenuje ta píseň?"

" Myslím, že to vyšlo z frustrace nad tím, že se mi nechtělo psát 11 a dvanáctku na desce v podobném stylu."

"Výborně. Ten chlap skoro ani nemluví."

"Takže, jestli na nás vzali náboje..."

"Klobouk byl odpovědí. Co dál? Pokračujte."

Cesta k slave:

Před pár lety mohl být Ryan Ross pouze jedním z dalších kytaristů cestující v přívěsu se svou kapelou a spolu s pytlem písniček naplněnými problémovými myšlenkami teenagerů. Ale díky internetu našel nakonec docela krátkou cestu ke slávě. Kapela P!ATD poslali osobitou písničku na net. (MySpace)


"Lidi si myslí: "No jo, oni jsou jen populární, protože se o to internet postaral," říká Ross. "Kdysi nebyl Internet, a taky nebylo moc kapel. Teď existují milióny skupin, prosadit se je pořád stejně těžké. Akorát snažší pro posluchače, najeou na net,poslechnou si a mohou se rozhodnout, zda se jím to líbí, či ne."

"Lidem se zdálo divné, že jsme se prosadili dříve, než jsme hrali v baru, nebo tak. My jsme ale jednoduše nebyli dost staří na to, aby nás tam vpustili.."

"Ve vegas není až tak silná hudební scéna, teda co si alespoň já pamatuju. Bylo to tam, jako by vám nikdo nechtěl pomoci, každý tam je prostě sám za sebe, protože je tam taky málo míst k hraní. Je tam totiž tolik jiných věcí, co se dá dělat, kromě poslouchání nějaké začínající kapely.."

Panic jsou možná ještě zelenáči, ale určitě nejsou naivní, nebo bez nápadů. Ross píše hudbu melodramatickou s šíleně dlouhými tituly. Objevují se se speciálními efekty. Zkuste si představit něco jako Gilbert & Sullivanovu operu s techno hudbou.

"Jsem úplně fascinován kulturou okolo roku 1900. Je to něco, do čeho jsem fakticky spadl a úplně se do toho zamiloval. Ty doby vypadají o hodně romantičtěji než dnes. Je to třeba vidět v Titanicu, nebo Moulin Rouge. Je úplně rozdílné o co lidem jde. Dokonce i architektura a ostatní, lidé do všeho dávalivíce lásky. Teďka se jen postaví panelák s čímkoli a nikdo se o to nestará."

"Když jsme nahrávali cd, cítil jsem, že děláme něco více "divadelního", než ostatní kapely. Možná jsme jen více inspirováni divadlem a filmy, než jen kapelami."

Některé ze složek vystoupení, jako neobvyklý Rossův make-up, který je každé vystoupení originální, mu nepochybně pomáhá překonat emoční obsah písní. Hodně z nich jsou o jeho otci, alkoholikovi, který umřel nedávno tento rok.

Ross se taky distancuje od písní tak, že je nezpívá a přenechává to někomu jinému. Říká, že miluje zpěv, ale jeho hlas na to není moc silný. Brendon zní výrazněji než já.

"Na něco je to dobré, ale někdy mě to frustruje. Na jedné straně mohu napsat všechno, protože to fyzicky nebudu já, kdo to vysloví a na koho se budou lidé při tom dívat. Ale taky mě to štve, někdy se do toho chci prostě vložit a přijít k němu a vyzpívat všechno tak, jak to doopravdy cítím. Pořád na tom ještě pracujem."

Ross taky navštěvuje učitele zpěvu. "Pomáhá nám to a já si to užívám. Takže není úplně vyloučeno, že budu taky zpívat na příštím cd."

A k show: Doufám, že to bude něco, pro všechny nové a vzrušující. Chtěli jsme udělat trošku vzruchu v rockové hudbě. Doufám, že si lidi naši show užijou."

brendon urie

Celé jméno: Brendon Boyd Urie
Lokace: Las Vegas, Nevada, United States
Narozeniny: 12. 4. 1987
Pozice ve skupině: Vedoucí zpěv
Další nástroje: keyboard, kytara, klavír, varhany, čelo
Vysoká: Palo Verde vysoká škola v Summerlinu


Další:

- Brendon poprve zkoušel v kapele jako kytarista. Jendou během dne zpíval po celou zkoušku a usoudil, že se mu zlepšuje hlas. Takže si vyměnil roli.
- Má devatenáct.
- Miluje Third Eye Blind.
- Přidal se ke kapele ve čtvrťáku na výšce.
- Zbožňuje nové album od Fiona Apple.
- Je vegetarián.

Hlášky:


"Zrovna jsem chtěl říct snickerdoodles." (to sou takové sušenky.. :o))

"Já, vždyť víte, chci říct."

"Jo, to je klasika, tohle má rád každý."

"Vymáčkni se!"

"Sac-town." (Zkratka pro město Sacramento)

"Umělohmotná kulka."

"Můžeme to... ne udělat?"

"Ha? Oh, bože. Chtěl bych být poerpuff girl. Ne, víte co? Čestně, ..Elmer Fudd." (Powerpuff girl=kreslená postavička)

"Chci být Bobohouba! Chci být oba."

"Já souhlasím."

"Hadí kůže...Ryan není vegan."

"Ale třešňové "zvratky" jsou lepší než sušenky, jen tak pro zápis." (To samé zpívá v London Beckond Songs About Money Written By Machin)

"Budu pozemní trosečník!"

" Ooooh... "

"Píšu hříchy... "

"Protože on má zbraň. "

"Můžeš napsat nějaké slova a pak do toho prostě pustit hudbu."

Frontman kapely se stále se zvyšující popularitou Panic! at the disco. Narodil se v Summerlinu, Las Vegas 12. dubna 1987, a je nejmladší z pěti dětí. Byl vychováván "Mormonem", ačkoli jak vyrůstal cítil, že náboženství, je mu nějak vzdálené a rebeloval kouřením trávy v sedmé třídě. Totálně ho to dostalo na párty v deváté třídě.
Ve škole byl hyperaktivní a velmi společenský, mnozí si mysleli, že je na cracku, ale malý Brendon nebyl! (Ani prý o tom nepřemýšlel.) Když se rozhodl pro sen zformování P!ATD, jeho rodiče ho vyhodili z domu a on byl přinucen platit dvojí nájem: za svůj pokoj a za místo pro kapelu. Na to si vydělával v práci u Smoothie Shacka. Teď zpívá o život na koncertech a dívky jsou všude kolem něj, a jen na něho čekají.

ako vznikli

Kapela byla poprvé zformována přátely z dětství Ryanem Rossem, který hrál na kytaru Spencerem Smithem, který hrál na bubny, na předměstí Las Vegas. Tato dvojice nejprve hrála coververze Blinku 182 , dokud se neposílila o spolužáka basistu Brenta Wilsona a kytaristu a zpěváka Brendona Urieho. Jejich jméno bylo převzato ze songu Panic, ve vztahu k písni se stejným jménem od The Smith.


Aby se jejich muzika začala víc poslouchat, okomentovali přes LiveJournal (živé vysílání-asi :-D) Petea Wentze z Fall out Boy, spojujíce ho s jejich PureVolume sítí. Wentz byl tak ohromen, že zajel do Las Vegas, aby je potkal osobně. Pak je doporučil Fueledovi z Ramen Record, který s nima zpíval (když byli ještě na vysoké). Nahráli debutové album A Fever you Can't sweat out (Horečka,kterou nemůžeš vypotit) v College parku, Marylandu s producentem Mattem Squirem, který už měl za sebou tři nahrávky.


Později kapela přitahovala značné mnonožství publicity, zvláště magazínu Spinu, který je pojmenoval kapelou dne brzy v říjnu 2005. Kapela taky zvýšila svou popularitu díky své online prezentaci s Purevolume, která je měla stále ve své hitparádě deseti nejlepších hitů a díky tomu, že dosáhli prvního místa v Myspace chart žebříčku.
Když bylo album A Fever you Can't sweat out vydáno, bylo zařazeno nejprve na 112 místo z 200 jiných albumů, pak 6 a nakonec na první s 10 000 prodanými kusy v prvním týdnu.Kapela zahájila své první Severoamerické turné, podporujíce Acceptance, Hellogoodbye a The Academy Is.... v září 2005, stejně tak jako pak v lednu 2006 s Kapelou The Academy Is...


Panic! at the Disco byli uvedeni na MTV 17 ledna 2006, kde měli premiéru svého musicvidea pro "I Write Sins Not Tragedies" (Píšu hříchy nikoli tragédie), režírované Sanem Drakem. Skupině se zrovna dvakrát myšlenka objevování se na MTV nelíbila, vzhledem k tomu, že hodně fandů považuje tohle za střední proud. Poslali článek na svůj ofišl website, kterým řekli, že to takhle nezamýšleli a že jim to bylo proti mysli a omlouvali se. Přesto nakonec obdrželi hodně publicity.Video pro "I Write Sins Not Tragedies", s rysy Cirkusu Lucenta Dossiera Vaudeville mělo záhadný cirkusovsko-svatební motiv. Umístění na 10 místě na MTV, TRL hitparádě, katapultovalo album na na vrchol Billboard Independet chart a na 13 místo v červenci 2006.


Urie a Smith nedávno vytvořili portrét, kde se objevují ve Fall out Boy-ovém starším videu k singlu A Little Less Sixteen Candles, a little more"Touch me" (Trochu míň šestnácti svíček, trošku víc "dotkni se mne"), po boku Williama Becketta z The Academy Is... Urie taky poskytnul hlasový doprovod ve Fall out Boy songu 7 Minutes in Heaven (sedm minut v nebi).
Video Panic! At the Disco "I Write Sins Not Tragedies" je mezi nejseldovanějšími klipy na YouTube s tím, že byl přehrán více než 5 milionkrát. Je to taky nejvíce žádaný song na New Yorském rádiu stanice z100.
Jejich druhé music video, pro singl "But It's Better If You Do"(Ale je lepší, když to uděláš), má příběh umocněný kapelou hrající v ilegálním strip-klubu v Americe roku 1930. Brendon Urie řekl:"Naše nové video má ukázat fanouškům temnotu a samotařinu stylu Panic." Píseň byla prvního května vydána v UK, byla na 23 místě.


Kapela nafilmovala třetí video "Lying Is the Most Fun a Girl Can Have without Taking Her Clothes Off" (Ležení je nejzábavnější, co dívka může zažít bez toho aby se svlékla).Ve videu, které bylo vydáno v červenci 2006, jsou lidi v akváriích. Video ukazuje kapelu jen v jednom záběru, protože si skupina myslí, že její vzhled rozptyluje kouzlo jejich hudby.


V květnu 2006 Panic! at the Disco dokončili svou úplně první show v Evropě. Všechny koncerty byly vyprodány, někdy dokonce i v několika hodinách (např v Manchesteru). Poté kapela naplánovala dvouměsíční severoamerické turné s podporujícími vystoupení od The Hush Sound, OK Go, The Dresden Dolls a Lucent Dossier Vaudevil cirku.
Sedmnáctého května 2006 Panic! at the disco vyrobili ofišl prohlášení přes svoje stránky oznamujíce odchod jejich basisty Brenta Wilsona. Nebyl udán žádný ofišl důvod pro jeho odchod. V prohlášení uvedli, že jejich dlouholetý přítel jménem Jon Walker je bude doplňovat na jejich letním turné jako prozatimní basista, dokud kapela nenajde náhradu. Nicméně třetího července byl Jon uveden jako basista/zpěvák. Jon Walker je nyní pokládán za člena P!ATD.
Podle MTV zpráv kapela a Wilson nyní začala slovní válku o jeho odchodu. Wilson tvrdí, že byl vyhozen bez varování. Odporuje tak ofišl prohlášení, že jeho odchod bylo rozhodnutí celé kapely.Jako odpalta na Wilsonův komentář P!ATD uvedli, že Wilson nenapsal bassové části na jejich debutovém albu nebo dokonce že na něm ani nehraje.
Skupina bude vystupat poprvé na turné v Austrálii v Sydney Melbourne atd.

photecka p!atd

 

panic! at the disco photos

Panic! at the disco

3.11.2006 21:40 |

Jméno: Bden

Narozeniny: Příští rok

Přezdívka: Huh?

Nejlepší knížka: Babysitter's club

(Klub hlídačů dětí..asi ehm četl to někdo?)

První koncert: Svázaný

(Creed = víra, krédo, vyznání (víry), učení, přesvědčení?!? Tak si vyberte..)

První setkání s celebritou: Scott Stapp

Tři nej kaply:
1.-(You tell me) - (To mi řekněte vy)
2.-Sucidal tendencies - Sebevražedné tendence
3.-Celone Dion

Nejzábavnější film: Umučení Krista

Tajně tě štve: Divní veggies (Že by přímo vegani? No tak nevím, když on je vegetarián. Prý je to rozdíl Vegetarián a Vegan.. ale v tom se nevyznám.)

Koho by's chtěl potkat: Fall Out Boy

Líný (Lazy) nebo Unavený (Tired): Lathargic? (Z každého kousek.)

Kočky nebo psy: Ich liebe mein Hund (Miluju svého psa. Jo a mám pocit, že by to mělo být meinen Hund.. Je Der Hund, ne?)

Tajná superhrdinská identita: Fakt nemůžu prozradit, sorry.

Nejlepší způsob odchodu: Tak, jak jste přišli.

dotazník pro Brena

P

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

PortrétPoslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>